AVS Fasētava 

AVS ir izstrādājis speciālu veikala fasēšanas kompleksu

Tas sastāv no:

1. Windows dators, kurā strādā AVS Noliktavas programma, vai dators kas ir ieslēgts tīklā, kur uz servera ir AVS Noliktava.

2 Tirdzniecības svari, kuriem ir savienojuma iespēja ar datoru

3, Uzlīmju printeris (Zebra)

2. Datorprogramma

AVS izstrādājis speciālu interfeisu, kas derīgs parastam datora ekrānam, gan skārienjūtīgam (Touch). Programmas operatoram atliek ar peles (parasts ekrāns) vai pirkstu manipulācijām izvēlēties sveramo preci, vispirms tās paku (fasējumu) uzliekt uz svariem, un nospiest jebkuru taustiņu (ar pirkstu uzspiest uz ailītes. Programma automātiski nolasa svaru rādījumus un uz printera izdrukā sveramās preces uzlīmi.
Attēlā redzams, ka tikpat ērti ir izvēlēties preci no citas preču grupas (taustiņi ekrāna kreisajā pusē) un atrast preci pēc koda (taustiņi labajā pusē).

Uzlīmes izdrukas formas tiek izstrādātas saskaņā ar tirdzniecības, PVD un citiem normatīvajiem aktiem. Uzlīmēs var būt izvietota informācijas no AVS noliktavas programmas par preču sastāvu, lietošanas un glabāšanas nosacījumiem, derīguma termiņiem un cita informācija no preces kartiņas. Turklāt uzlīmes var būt izdrukātas uz iepriekš sagatavotiem uzlīmju ruļļiem, uz kuriem tipogrāfiski var izvietota krāsaina reklāma un citi teksti, atstājot vietu unikālas informācijas (nosaukums, svars, derīguma termiņš, svītru kods) drukāšanai no AVS programmas.

Fasētavas iekārta pilda “3 funkcija vienā”. Svītru kodu printeris var drukāt cenrāžus (plauktu zīmes), arī 2 valūtās, svītru kodus tām precēm, kurām tos nav piešķīris piegādātājs. Par to vairāk var izlasīt šeit.

Katrā jauna veikala AVS pielāgo fasētavas programmu individuālajām vajadzībām. Tajās var būt iestrādāta saikne ar fasējamās produkcijas sertifikātiem un citu unikālu preču informāciju. Uzlīmēs var būt izvietots melnbalts Uzņēmuma logo un citi teksti.

AVS arī organizē optimālas iekārtas iegādi. Rezultātā Fasētavas projekts var iznākt lētāks, nekā standarta intelektuālie svari, kuriem nav iespējams drukāt plauktu zīmes un parastos preču svītru kodus.